Praha a okolí AZ Hostelu

 

Praha je jedním z nejkrásnějších a turisticky nejnavštěvovanějších měst na světě a jeden den zdaleka nestačí na to poznat všechny její krásy. Proto, pokud sháníte levné ubytování přímo v centru Prahy, náš AZ Hostel je  Vám k dispozici.

Obr. 1: Pražský Hrad

V Praze se mísí bohatá minulost s přítomností. Procházet se Prahou , je jako listovat učebnicí či katalogem architektury. V Praze najdete všechny stavební slohy jež dala Evropa světu za posledních 1000 let. Praha však není pouze architektonickým skanzenem , Praha je též moderním městem s řadou kulturních a zábavních podniků, restaurací, barů a obchodních středisek.   Pokud se rozohdnete pro ubytování v našem hostelu, řada těchto atrakcí bude pro Vás dostupná pěšky ! 

 

 

Proč právě do Prahy?

Praha je jedno z nejzajímavějších míst celé Evropy a rozhodně stojí za to ji navštívit. Jak řekl André Breton, pobyt v Praze je výborná možnost, jak objevit sami sebe v kouzelném evropském hlavním městě. 

Historické centrum Prahy je zapsáno na seznamu UNESCO. drží prestižní titul 'Evropské město kultury 2000'. Praha má bohatou a pestrou historii sahající až do 9. století. Je dostupná a kompaktní - je srdcem Evropy, evropskou metropolí, hospodářskou branou východu. Nabízí gastronomické speciality - ochutnejte výborné české pivo, svíčkovou omáčku či tradiční trdelník. Pokud dáváte přednost lepším restauracím a koktejlových barům, nebo moderním salonkům a klubům, nabízí se Vám široká možnost výběru, kde zároveň můžete potkat lidi z celého světa. Praha je také cenové dostupná. Například nejlepší místa na operu vyjdou až pětkrát levněji než v Londýně či Paříži. 

Neváhejte tedy a přijeďte Prahu poznat sami!